sabiedrībai
MĒS RADĀM UN INFORMĒJĀM
 

mūsu mērķis

DZĪVES KVALITĀTES UZLABOŠANA

PROjEKTI

Šobrīd mūsu ekonomikā dominē "Mežonīgais kapitālisms” un negodīgas konkurences kultūra. Uzskatām, ka ir laiks evolucionēt, laiks būvēt jaunu ekonomiku un jaunas attiecības. Šai celtniecībai ir vajadzīgs pamats. Vienots, izturīgs pamats ar kopējiem principiem un vienotām vērtībām. Uz šī pamata mēs esam gatavi izveidot jaunu, mūsdienīgu biznesa kultūras centru, kas kļūs par simbolu jaunajam lietišķo attiecību formātam un infrastruktūras daļu to veidošanai.

NOTIKUMI MATERIĀLI KOMENTĀRI

Šeit mēs izvietojam informāciju, kuru uzskatām par lietderīgu un būtisku mums un mūsu partneriem. Šī sadaļa ir paredzēta auditorijai ar mums līdzīgām interesēm.  Pievērsiet uzmanību tam, kas interesē mūs, kā arī uz to, kas ir aktuāls pašreizējā situācijā vai tas, kas mums vienkārši  šķiet svarīgs. Tas ļaus operatīvi, bez liekiem sarežģījumiem rast ceļu uz savstarpējo saprašanos un mijiedarbību.

RĪKI

Izdevīgums un kopīgas darbības efektivitāte ir atkarīgi no tā, cik prognozējams ir Jūsu partneris. Uzticības esamība uzlabo mijiedarbības kvalitāti, samazina izmaksas un riskus*. Savukārt Uzticības kritērijs un lēmumu pieņemšanas pamats ir Reputācija*. Kā palīglīdzekli attiecību veidošanā ar partneriem, mēs plānojam izveidot divus instrumentus: interneta resursus “riski.lv” un “reputation.lv”. Būsim priecīgi satikt domubiedrus.