biznesam
mēs darām
 

mūsu mērķis

RADĪT LABVĒLĪGUS APSTĀKĻUS EKONOMISKO INTEREŠU REALIZĀCIJAI MŪSU BIEDRIEM UN VIŅU PARTNERIEM 

projekti

Projekti, kuros iesaistīti mūsu biedri un/vai mūsu partneri, ir tāda formāta, kādu mēs kā biznesa pārstāvji, uzskatām par pareizu un īpaši efektīvu biedrības mērķu sasniegšanai. Katram no iniciētajiem projektam ir sava "auditorija" un savi individuālie, kā arī laika ierobežojumi. "Auditorija" tiek  piemeklēta neizlietojot liekus resursus un nenovēršot projekta dalībnieku uzmanību no pamatdarbības, kas ļauj panākt tā saucamo sistēmas efektu (emergent effect), tā rezultātā pielikto pūļu daudzums ātrāk pāriet lēmumu kvalitātē.

NOTIKUMI MATERIĀLI KOMENTĀRI

Šeit mēs izvietojam informāciju, kuru uzskatām par lietderīgu un būtisku mums un mūsu partneriem. Šī sadaļa ir paredzēta auditorijai ar mums līdzīgām interesēm.  Pievērsiet uzmanību tam, kas interesē mūs, kā arī uz to, kas ir aktuāls pašreizējā situācijā vai tas, kas mums vienkārši  šķiet svarīgs. Tas ļaus operatīvi, bez liekiem sarežģījumiem rast ceļu uz savstarpējo saprašanos un mijiedarbību.

partneri

Uzņēmuma panākumus nākotnē ir grūti garantēt, bet šo panākumu varbūtību var palielināt. Tāda iespēja * ir jebkuram uzņēmumam. Taču vienatnē radīt priekšnoteikumus, kuri palīdzēs realizēt šo iespēju ir grūti. Partneru profesionalitāte, sadarbības organizācijas sistēmas izvēle un katra dalībnieka interešu uzskaite kļūst par vērtīgiem stratēģisko priekšrocību avotiem konkurences cīņā. Mēs meklējam un veidojam stratēģiskās priekšrocības un protam tās pareizi izmantot, tādēļ savus PARTNERUS mēs saudzējam un ļoti augsti vērtējam.